Başa Dön

HAKKIMIZDA

Akstone granit ve mermer deposu doğal taş sektöründe Akdeniz Bölgesi’ndeki 27 yıllık deneyimle Antalya Altınova'da ticari faaliyetine başlamıştır.

Altınova da 10 bin m2 lik alanda faaliyet gösteren firmamız Akdeniz ve İç Anadolu bölgesinde bulunan mermer atölyelerinin, mimarların inşaat firmalarının doğal taş ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Akstone, 2016 yılında Altınova Metro Market karşısında hizmete soktuğu 2500 metrekarelik yeni sahasıyla da yatırımlarına devam etmektedir. Yeni sahasında da zengin doğal taş seçenekleri sunan Akstone, bölgenin en iyi mermer ve granit tedarik markası olma yolunda attığı adımlarla, mimar, iç mimar ile doğal taş atölyelerinin en yakın çözüm ortağı olmayı amaçlamaktadır.

İspanya, İtalya, Portekiz, Brezilya, Yunanistan, Norveç, Hindistan, Çin ve dünyanın birçok ülkesinden ithal ettiği granit ve mermerleri katrak plaka, este plaka ve ebatlı ürün olarak, satışa sunmaktadır.

Akstone granit ve mermer deposu Stok gücü, doğal taş çeşitliği, kalifiye personeli ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yapılarınızda kullanacağınız doğal taşlar ile ilgili tüm uygulamalarınız da size profosyenel çözümler sunmaya devam etmektedir.

Mimarlar, İnşaat Firmaları, Müteahhitler ve Mermer uygulama firmaların taleplerini anında karşılayarak sipariş alarak gerçekleştiren Akstone, doğal taştaki çok çeşitliliği ile büyük beğeni toplamaktadır.

GRANİT
Çeşitleri »
MERMER
Çeşitleri »
DOĞAL BUTİK TAŞ
Çeşitleri »
ÖZEL TASARIM TAŞ
Çeşitleri »

Akstone Granit & Mermer Deposu
Altınova Sinan Mah. Aksekili Sok. No: 36 Kepez / ANTALYA
90 242 342 00 60-61    info@akstone.com.tr

Tüm hakları KGM GROUP'a aittir © 2015   |   Tasarım Ajansweb